Жіноча карнавальна сукня стимпанк


- Під замовлення
- Код: B2671
Відправка з 27 березня 20267 206 ₴
- +380 (97) 319-22-04 Оптовые клиенты, партнёры
- +49 (159) 0641-83-40 Für weitere Fragen zur Ware
Стипанк сукня для дам
Ця вікторіанська леді шукає пригод. У сексуальному платті в стилі стимпанк вона проводить дні, плануючи поїздки на дирижаблі, а вечорами її часто можна побачити на добрих вечірках.
Коричневе плаття у вікторинський стиль складається з топа з блискучого оксамиту панне з пришитим корсетом із чорної тканини зі штучної шкіри античного вигляду. Чорний оксамит у задній частині. Зшита на боці баска надає платтю щось визначене. Зшита спідниця з мерехтливої тафти має два шари та довший виріз ззаду. Ідеально підходить для всіх жінок, які хочуть мати сексуальний вигляд, але не хочуть носити занадто коротку спідницю. Низ прикрашений красивим чорним мереживним оздобленням. У зоні спини плаття забезпечене довгою блискавкою.
Це плаття в стилі стимпанк дуже зручно носити. Це завжди гарна фігура, навіть за великих розмірів. Висока якість виготовлення та чудовий зовнішній вигляд.
Прекрасний партнерський костюм для нашого джентльменського костюма в стилі стимпанк.
Циліндр, прикраси, тростина, пістолет і окуляри можна замовити окремо. Черевики не входять до комплекту постачання.
З відповідними аксесуарами ви можете перетворити це плаття намальницю піратів якнайшвидше. У нашому магазині також можна замовити пов'язку на око, капелюх із написом «Трикорн» і пістолет або шаблю з зарядом морди.
Матеріал: 100% полиэстер.
Комплект постачання: плаття.
Розміри 34; 36; 38-40; 42; 44; 46
Розміри 34:
Плаття:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Німеччина |
| Тематика костюма | Казкові герої, Кіногерої |
| Тип тканини | Поліестер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 34; 36; 38-40; 42; 44; 46 |
- Ціна: 7 206 ₴


