Важливо акторові вміти самостійно нанести грим?
Цим питанням актори цікавляться дуже часто. Почати потрібно з того, що великий артист, оперний і камерний співак, соліст Большого та Маріїнського театрів Федір Шаляпін завжди гримувався самостійно. Гример допомагав йому лише приклеїти бороду, пастиж і бороду, показував як одягти перуку.
Коли актор приходить в театр і починає наносити грим самостійно, він вже переживає роль свого персонажа ще до виходу на сцену. Нанесення гриму допомагає створити образ ще до виступу, тому що театральний грим — це не фарба в коробочці, грим — це мистецтво зміни вигляду відповідно до чином. Чим раніше актор навчитися користуватися театральним гримом, тим краще стануть виступи перед глядачами.
Самостійне гримирование є дуже важливим етапом, психологічною підготовкою актора. Гримери, художники повинні допомагати лише у складних ситуаціях, наприклад, якщо дуже складний грим або портретний грим... Ннанесення театрального гриму для себе перед виступом можна назвати процесом творчого придверия перед виходом на сцену. До того ж, не так часто буває в театрах можливість обслужити 2 гримерам всю трупу, творчий колектив театру або цирку.
Краще завжди гримуватися самостійно, таким чином налаштовуватися на успішний виступ. Успіх, в першу чергу, залежить від психологічного настрою перед виходом на сцену. Під час нанесення театрального гриму з'являється можливість не тільки репетирувати свою промову, але і відчути свого героя, вжитися в образ, роль. Нанесення гриму і камуфляжу - це робота актора над собою перед виступом, радость від творчості, натхненнийие від гри, в якій узгоджуються розум і почуття, душа і тіло.
В інтернет-магазині BeCreative є можливість замовити величезна кількість театрального гриму, на жирового і на водній основі. У наступних статтях ми розглянемо етапи правильного нанесення і зняття театрального гриму.
- Створення 3D-ефекту "Відрізана кисть"Ця стаття присвячена створенню гриму на тілі, з допомогою професійної косметики Kryolan і Diamond FX для 3D-ефектів.Повна версія статті