Капюшон і окуляри Рей "Зоряні війни"
Навіть якщо вам гарантовано не знадобиться маска з капюшоном для захисту від гарячого піску пустелі, набір стане ідеальним доповненням до вашого костюма Рей із «Зоряних воєн».
Оригінальний ліцензійний продукт Lucasfilms з фільму «Зоряні війни. Епізод VII — Пробудження сили». Капюшон зшитий із бежево-білої структурованої тканини та застібається на липучці на потилиці. Чудова сіро-коричнева маска для очей у шкіряному стилі зроблена з латексу. Окуляри декоровані зав'язкою й темно-коричневою строчкою. Сітка, що переливається, закриває прорізи для очей, надаючи окулярам футуристичного вигляду. Маска також добре поєднується з іншими костюмами з наукової фантастики та костюмами в стилі стимпанк.
Матеріал: капюшон зі 100% поліестеру.
Рей носить цю маску для очей, збираючи металолом на пустельній планеті Джакку, В обломках космічного корабля вона шукає цінні деталі, на які можна купити їжу.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид виробу | Карнавальна маска |
| Тематика костюма | Казкові герої, Кіногерої |
- Ціна: 3 369 ₴


