Розкішний головний убір з індійського пера
- Під замовлення
- Код: A8056

2 642 грн
Купити
+380 (98) 699-83-36
Работа с клиентами - +380 (97) 319-22-04 Оптовые клиенты, партнёры
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Індійський головний убір
Шикарний головний убір з індійського пера доступний у двох кольорах. Необхідність для гордого вождя.
Величезний головний убір з пір'я величезний і складається зі справжніх пір'я. Красива тасьма на лобі. Головний убір звисає збоку і при довжині близько 110 см він виглядає дійсно добре. Ні один індус не упускається з виду, і на перший погляд зрозуміло, що це глава племені.
Шикарний головний убір з індійського пера доступний у красивих відтінках червоного або з жовтими і синіми пір'ям. Будь ласка, виберіть колір.
Неважливо, як ви подорожуєте. Цей головний убір з пір'я завжди підійде для будь-якого індійського костюму. Костюми і відповідні аксесуари, такі як сокира, трубка світу і косметика також доступні в нашому магазині.
Матеріал: 95% пір'я індички, 5% поліестер.
Комплект поставки: 1 головний убір.
Доступні відтінки: червоний, синій.
Характеристики
Основні атрибути | |
---|---|
Країна виробник | Німеччина |
Вид виробу | Інші аксесуари |
Тематика костюма | Національні |
Колір | Різні кольори |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 642 грн